TELKARİ TUR 1 GÜN

Mardin, Türkiye’nin güneydoğusunda yer alan tarihi dokusu ve mimarisi oldukça zengin bir şehirdir. Şehirde yer alan Artuklu dönemine ait yapılar UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır. Mardin turu boyunca tarihi dokusu ve mimarisi ile sizi büyüleyecek bir şehirde gezintiye çıkabilirsiniz. Özellikle Mardin’in dar sokakları içinde kaybolup taş evlerin birbirini tamamlayan mimarisini keşfederken bir taraftan tarihi yapıları inceleyebilirsiniz. Mardin turu boyunca en iyi destinasyonlarda gezip, tarihin akışına şahit olacağınız topraklarda doyasıya bir tur sizi bekliyor.

REYHAN TUR 2 GÜN

Haftasonunu en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz 1 gece 2 günlük en çok tercih edilen programımız. Mardin, Midyat, Dara ve Hasankeyf bölgelerini kapsamaktadır. Turlarımız toplu şekilde yapılmayıp, sabit tarihlerde değil. Geleceğiniz tarihe göre size özel düzenlenmektedir.

DİCLE TUR

Mardin ve Diyarbakır'ın en popüler gezi noktalarını kapsayan 3 günlük turumuz. Güneydoğu gezinizi en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz 2 gece 3 günlük en çok tercih edilen programımız. Mardin, Diyarbakır, Batman, Midyat, Dara ve Hasankeyf bölgelerini kapsayan tur paketimiz.

ŞAHMERAN TUR 3 GÜN

Güneydoğu gezinizi en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz 2 gece 3 günlük en çok tercih edilen 2. programımız. Mardin, Şanlıurfa, Midyat, Dara ve Hasankeyf bölgelerini kapsamaktadır.

MEZOPOTAMYA’NIN ALTIN ÜÇGENİ 4 GÜN

Mardin, Şanlıurfa, Diyarbakır'ın en popüler gezi noktalarını kapsayan 4 günlük turumuz. Mardin, Şanlıurfa, Diyarbakır ekseninde 3 şehri kapsayan 4 günlük dolu dolu bir Güneydoğu turu.

MİNİ GAP TURU

Mardin, Urfa, Diyarbakır, Adıyaman'ın en popüler gezi noktalarında 5 günlük GAP turumuz. 5 Günlük Gap Turu. Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman illerini kapsayan dolu dolu bir Güneydoğu gezisi. Midyat Hasankeyf, Sur İçi, Halfeti, Nemrut...